سم پاشی قیطریه تهران

محتوای جدول

با توجه به نیاز مبرم مردم در عصر کنونی به سم پاشی و دفع آفات و حشرات موذی،همچنین ضدعفونی کارخانجات،بیمارستان ها ،هتل ها،سم پاشی منازل و...شرکت پادسم با هدف آسودگی خیال مردم عزیز در این زمینه فعالیت می کند!این شرکت در زمینه سم پاشی قیطریه تهران،مبارزه با ناقلین بیماری از جمله موش ها،مبارزه با جانواران سمی و خطرناک در تهران فعالیت می کند!

این شرکت با آشنایی کامل با علوم بیولوژیک و  مرفولوژی حشرات همواره با در نظر داشتن حفظ منابع ظبیعی و استفاده مناسب از سموم و در نظر گرفتن سلامتی انسان ها با شناسایی تاکسونومیکی حشرات با روش های تلفیقیIPMشرات و جانواران موذی رابه بهترین شکل ممکن از زندگی شما حذف میکند.

این افتخار را داریم که با بکارگیری روش های علمی روز دنی و استفاده کردن از سموم ارگانیک آمادگی خود را برای خدمت رسانی به مردم عزیز تهران اعلام کنیم.

در این مقاله ما به بررسی موارد زیر پرداخته ایم:

 • سم پاشی سوسک قیطریه تهران
 • سم پاشی موریانه قیطریه تهران
 • سم پاشی موش قیطریه تهران
 • هزینه سم پاشی قیطریه تهران

سم پاشی سوسک قیطریه تهران

عوارض و آسیب های ناشی از وجود سوسک آمریکایی و آلمانی در منازل:

وجود سوسک ها در منازل و هتل ها با خود بیماری هایی به همراه دارد پس باید هرچه زودتر برای ریشه کن کردن آنها چاره ای اندیشید!در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی جبران ناپذیر برای انسان ها به وجود آوردنداز گونه های مختلف سوسک ها بیماری های مختلفی بوجود می آید که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم!

 • آسم وآلرژی(ممکن است سبب سرفه،تب ،حالت تهوع،عفونت گوش و… شوند)
 • سالمونلا(ممکن است ایجاد تب ایفوییدی ،التهاب معده و روده و اسهال شدید کند!)
 • فلج اطفال
 • ای-کولای(مسمومیت غذایی)
 • ایجاد انگل های گوارشی
 • و…

بهترین روش سمپاشی سوسک در قیطریه تهران:

بودن سوسک در هر خانه ای تمامی اهالی خانه را ناراحت و درگیر می کند!این حشرات به دلیلجثع ی ریزی که دارند داخل درزها و شکاف ها زندگی می کنند،مناطق گرم و مرطوب مانند آشپزخانه ها با توجه بهوجود مواد غذایی در آن محل بهترین مکان برای زندگی اینگونه حشرات به شمار می رود؛

این حشرات برای انسان خطراتی همچون آلوده کردن مواد غذایی وظروف آشپزخانه،مسمومیت غذایی،اسهال خونی،آلرژی و… را به همراه دارند؛بنابراین سم پاشی سوسک قیطریه تهران یکی از عوامل مهم برای ساکنین منازل و آپارتمان ها به شمار می رود.

نکته قابل توجه این است که سوسک ها در مقابل  سم پاشی قیطریه تهران بسیار مقاوم هستند و به هر نحوی بقای خود را حفظ میکنند،پس بهتر است برای سم پاشی سوسک در قیطریه تهران ازیک متخصص در این زمینه کمک بگیرید که از سموم مناسب برای دفع و از بین بردن آنها استفاده کنند.

در این زمینه کارشناسان سم پاشی شرکت پادسم  می توانند به شما کمک کنند.

سم پاشی موریانه قیطریه تهران:

حشرات موذی مانند موریانه ها سبب بهم ریختگی آرامش منازل می شوند و می توانند آسیب های زیادی را برای اهالی منزل و وسایل منزل ایجاد کنند؛

یکی از روش های از بین بردن این حشرات موذی  سم پاشی موریانه در قیطریه تهران می باشد!در هر فضایی از جمله منازل،هتل ها،آشپزخانه ها ممکن است انواع مختلفی از حشرات موذی زندگی کنند که برای سم پاشی هر نوع از آنها به سم مخصوص آن حشره نیاز است.

در اینجا ما در مورد سم پاشی موریانه ها صحبت می کنیم،موریانه ها موجوداتی با بدنی نرم هستند که در جاهای تاریک زندگی می کنندو در نور از بین می روند؛

موریانه ها برای صنایع چوبی دشمنان خطرناکی به شمار می روند،بدون اینکه شما آنهارا ببینید در سازه های چوبی نفوذ می کنند و آنها را با مرور زمان از بین می برند!پس اگر متوجه وجود موریانه ها شدید باید سریعا نسبت به از بین بردن آنها اقدام کنید تا خسارت های بزرگ برای شما ایجاد ننمایند!

یکی از راه های از بین بردن موریانه ها سم پاشی است؛برای سم پاشی موریانه قیطریه تهران با شرکت پادسم تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز انجام شده و از شر موجودات و حشرات موذی رهایی یابید.

سم پاشی موش قیطریه تهران

یکی از بهترین روش های مبارزه با موش ها طعمه گذاری است؛موش ها در بیشتر اوقات از مواد غذایی مشابه مواد غذایی انسان ها استفاده می کنند و همچنین از نظر ژنتیکی تشابه زیادی با انسان ها دارند و به همین علت روش های مبارزه و از بین بردن این موجودات موذی بسیار تخصصی می باشد؛که باید توسط کارشناسان دفع آفات صورت گیرد!

موش ها اکثرا از کارتن ها ،پلاستیک و…برای ساختن لانه های خود استفاده می کنند،ادرار و بزاق موش ها حاوی ویروس ها و بیماری های خطرناکی از جمله سالمونلا و هانتا ویروس می باشد!در نتیجه بایستی بلافاصله بعد از تشخیص حضور موش در محل کار یا زندگی خود آنها را به رعت از بین ببریم؛

بعد از مشاهده موش یا آثار آنها اقدام به از بین بردن آنها کنید،منایب ترین راه برای از بین بردن موش ها کمک گرفتن از افرادی است که در این زمینه تخصص دارند و می توانند با کمترین آسیب آنها را از بین ببرند!

شرکت پادسم در زمینه سم پاشی موش قیطریه تهران فعالیت می کند و می توانند به عزیزان ساکن تهران در این زمینه یاری برساند و سم پاشی قیطریه تهران و دفع حشرات مزاحم و موجودات موذی را با سرعت و بهترین امکانات انجام دهد.

هزینه سم پاشی قیطریه تهران

قیمت و هزینه سم پاشی به صورت زیر محاسبه می شود:

 1. متراژ محل سم پاشی
 2. تعداد اتاق های منزل یا هتل
 3. تعداد مبلمان و وسایل آلوده
 4. میزان آلوده شدن محل

در حالتی که سوسک ها یا موجودات موذی به درون دیوار ها نفوذ کرده باشند هزینه بازسازی محل نیز برآورد می شود؛

سم پاشی منازل،سم پاشی هتل ها،سم پاشی بیمارستان ها،سم پاشی آشپزخانه ها،سم پاشی ادارات دولتی،سم پاشی سرکت ها،سم پاشی کارخانه ها،سم پاشی تولیدی هاو… را با خیال راحت به شرکت پادسم بسپارید!

مقالات تخصصی