سم پاشی در الهیه تهران

محتوای جدول

اگر تنها یک سوسک ریز آلمانی در کابینت منزل وجود داشته باشد، در کمتر از سه ماه با حدود 1000 سوسک بالغ روبرو خواهید شد؛ برای سم پاشی در الهیه تهران با شرکت پادسم همراه باشید!

سوسک آلمانی یکی از پراکنده ترین گونه های سوسک ها (سوسری) در سراسر جهان است. این سوسک ها علی رغم نامشان در همه نقاط دنیا یافت می شوند، به ویژه در ایران. سوسک های آلمانی به عنوان فعالترین گونه سوسک ها، به ویژه در منازل شناخته می شوند و قادرند در طول سال حدود 3 تا 6 نسل تولید مثل و تکثیر داشته باشند. این سوسک ها نسبت به سایر گونه های سوسک ها کوچکتر هستند و به عنوان سوسک آشپزخانه یا سوسک کابینت شناخته می شوند.

سم پاشی سوسک در الهیه تهران:

بر اساس تحقیقات انجام شده، به نتیجه رسیده شده است که سوسک‌های آلمانی در برابر سموم کلره مقاومت نشان می‌دهند. بنابراین برای مبارزه با این سوسک‌ها باید از سموم فسفره، کارباماتی و پیرتیروئیدی استفاده کرد.

روش درست سم پاشی سوسک در الهیه تهران:

برای از بین بردن سوسک های آلمانی یا به اصطلاح سوسک هاس کابینتی لازم از مراحل زیر را طی نمایید:

  • برای از بین بردن محل اختفای سوسک ها و آب و غذای آنها، لازم است خانه را به خوبی تمیز کنید. این مرحله بسیار حیاتی برای رهایی از این موجودات آزاردهنده است.
  •  برای خلاصی از این حشرات، بهتر است از محصولات موثر استفاده نمایید. ترکیب استفاده از حشره کش و تله می‌تواند جمعیت آنها را کاهش دهد و حشره کش IGR نیز از رشد مجدد جمعیت آنها جلوگیری کند.
  • از طریق استفاده از تله چسبی، می توانید جمعیت آنها را کنترل کنید. از بین بردن کامل سوسک ها ممکن است 3 هفته تا 6 ماه طول بکشد.

سوسک آمریکایی؛ آلمانی، آسیایی، قهوه ای، سوسک چوب، سوسک ریز، سوسک چوب و غیره، را می توانید با این روش از بین ببرید.

گام اول: برای کنترل جمعیت سوسک ها، باید منابع آب، غذا و محل اختفای آنها را از بین ببرید.

این اقدام اساسی ترین گام در جلوگیری از افزایش تعداد سوسک هاست. اگر این مرحله را انجام ندهید، هیچ روش دیگری نمی تواند موثر باشد. بهتر است ابتدا منابع آبی و غذایی سوسک ها را از بین ببرید تا بتوانید کنترلی بر جمعیت آنها داشته باشید سپس به سم پاشی در الهیه تهران بپزدازید.

گام دوم: استفاده از تله، آی جی آر و اسپری برای کنترل سوسک ها

پس از اجرای روش های قبل باید به طور جدی و حرفه ای جمعیت سوسک ها را کنترل کنید. می توانید برای کنترل سوسک ها از سه روش استفاده نمایید:

  1. حشره کش مخصوص برای از بین بردن سریع سوسک ها هرچند بهتر است از متخصصین در زمینه سم پاشی در الهیه تهران کمک بگیرید!
  2. تله برای از بین بردن سوسک ها در محل اختفایشان
  3. سوسک کش آی جی آر برای کاهش جمعیت سوسک ها

گام 3: استفاده از تله چسبی برای کنترل سوسک ها

با توجه به جمعیت سوسک ها در خانه، پاکسازی آنها ممکن است سه هفته تا شش ماه طول بکشد.

متاسفانه، جمعیت سوسک ها یک شبه از بین نمی رود، بنابراین می توانید با استفاده از تله چسبی جمعیت آنها را کنترل کنید. تله چسبی را در این قسمت ها قرار دهید:

– داخل و زیر کابینت های آشپزخانه و حمام
– پشت توالت
– زیر لوازم
– در هر جایی که سوسک دیده می شود

هر هفته چسب را بررسی کنید تا جمعیت سوسک را کنترل نمایید. این کار را آنقدر ادامه دهید تا هیچ سوسکی باقی نماند.

خدمات پادسم در زمینه سم پاشی در تهران:

 سم پاشی سوسک:

حضور سوسک ها در محیط بسیار ناخوشایند است. تنها شرکت های سمپاشی با مجوز معتبر می توانند برای مبارزه با این حشرات، خدمات موثری ارائه کنند.

سمپاشی موش:

شرکت های سمپاشی با بکارگیری سموم موجب فراری شدن یا خفه شدن موش ها می شوند.

سمپاشی موریانه:

موریانه ها در محیط های تاریک زندگی می کنند و از آسیب زننده ترین حشرات محسوب می شوند که البته می توان با سمپاشی آنها را نابود کرد.

سمپاشی مورچه:

نابود کردن کلونی های بزرگ مورچه ها یکی از مهمترین کارهایی است که نیاز به تجربه و تخصص بالایی نیاز دارد تا کمترین آسیب به ساختمان وارد گردد.

سمپاشی شپش:

سمپاشی حمام، دستشویی و انبار:

جانوران و حشرات به محیط های مرطوب علاقه فراوانی دارند. به همین دلیل سمپاشی این مناطق از گسترش آنان جلوگیری می کند.

برای استفاده از خدمات سم پاشی پادسم فقط کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما توضیحات لازم را در این جهت به شما ارایه بدهند.

با تشکر از همراهی شما،پادسم.

مقالات تخصصی