سم پاشی در زعفرانیه تهران

محتوای جدول

ممکن است همه ما با مشکل وجود حشرات در خانه روبرو شده باشیم. این حشرات علاوه بر ایجاد ترس، حامل انتقال بیماری و کثیفی هستند. تعداد حشرات با گرم شدن هوا در فصل‌های گرم سال زیاد می‌شود، زیرا برای بسیاری از حشرات فصل‌های گرم سال زمان تولید مثل و تکثیر آن‌ها است. از این حشرات می‌توان به سم پاشی در زعفرانیه تهران ساس، مگس، مورچه، هزارپا، موریانه و … اشاره کرد. این موجودات در برخی موارد با یک اسپری ساده می‌توان از شر آن‌ها خلاص شد، اما گاهی این مشکل آنقدر بزرگ است که به جز سمپاشی کل منزل راه دیگری وجود ندارد.

می توانید خودتان عمل سمپاشی را در خانه انجام دهید، اما برای دستیابی به نتایج بهتر و سریعتر، بهتر است از کمک افراد با تجربه و متخصص شرکت پادسم استفاده کنید. در این مقاله از سایت پادسم به بررسی نکات مهمی که قبل و بعد از انجام سمپاشی باید رعایت کنید، پرداخته‌ایم،در ادامه با ما همراه باشید.

اقدامات قبل از سم پاشی در زعفرانیه تهران:

 • تمام مسیرهای ورود حشرات به خانه را ببندید. این مسیرها ممکن است شامل درزها، چاه‌های فاضلاب، سوراخ‌ها، نم‌های دیوار، نقاط مرطوب و کتاب‌ها باشد. برای این کار می‌توانید تمامی درزها و سوراخ‌ها را ببندید. بر روی چاه‌ها یا ورودی‌های فاضلاب درپوش قرار دهید. کاغذها، مجله‌ها، روزنامه‌ها و موارد مشابه را، به ویژه اگر خیس باشند، سریعا از منزلتان دور کنید. برای حمام و دستشویی از هواکش‌ها استفاده کنید. همچنین بعد از شستشوی این مکان‌ها، پنجره‌های حمام و دستشویی را باز نگه دارید.
 • به طور معمول، حشرات از طریق راه‌هایی که ذکر شد، وارد خانه می‌شوند. اما در برخی موارد، ممکن است به دنبال یافتن غذا، یا به طور ناخواسته همراه با اشیاء دیگر و یا با انتقال تخم‌هایشان، وارد خانه شوند.
 • باید خانه را تمیز کنید، زیرا بعد از سمپاشی در زعفرانیه تهران حشرات، نمی توانید به پاک شدن و تمیز کردن خانه فکر کنید. اگر قبل از زمانی که متخصص گفته است به تمیز کردن خانه بپردازید، اثرات سم را کاهش می دهید.
 • تمام گل‌های خانه را به بیرون ببرید و در مکانی که می‌توانید از آن‌ها مراقبت کنید، قرار دهید. این توصیه بسیار مهم است زیرا گل‌ها و گیاهان ممکن است در معرض هوای سمی قرار گیرند و پژمرده شوند.
 • برای مدتی باید حیوانات خانگی خود را به مکان دیگری منتقل کنید. حیوانات حساس تر از انسان ها هستند، بنابراین نیاز به مراقبت بیشتری دارند. به هیچ وجه آنها را در خانه نگه ندارید.
 •  مواد غذایی را به طور کامل در فضای بسته نگه دارید. اگر متوجه شدید که ماده ای به سم آغشته شده، از مصرف آن قطعاً خودداری کنید. ظروف آشپزخانه را در کابینت ها قرار دهید و برای اطمینان از سلامت آن‌ها روی آن‌ها سلفون بکشید.

نکات مهم در مورد سم پاشی در زعفرانیه تهران:

هنگامی که قصد انجام سم پاشی منزل زعفرانیه،سم پاشی هتل زعفرانیه تهران،سم پاشی آشپزخانه زعفرانیه تهران و…. را دارید باید به یکسری اصول کلی آگاهی داشته باشید تا بتوانید سم پاشی را به بهترین نحو ممکن انجام دهید،این نکات عبارتند از:

فصل سم پاشی:

توجه داشته باشید که فصل سمپاشی برای بسیاری از حشرات در تابستان مناسب است، اما برخی دیگر در زمستان تکثیر می‌کنند و بهترین زمان برای سمپاشی آنها زمستان است.

زمان انجام سم پاشی:

زمان سمپاشی بسیار مهم است. برخی از حشرات در روز بیشترین فعالیت را دارند و در شب کمترین فعالیت ها را انجام می‌دهند، در حالی که برخی دیگر برعکس عمل می‌کنند. برای انتخاب بهترین زمان و فصل برای سمپاشی، بهتر است با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید، زیرا آنها می‌توانند به شما کمک فراوانی کنند، به ویژه با توجه به نوع حشره‌ای که در منزل شما وجود دارد.

کمک گرفتن از متخصص سم پاشی:

نکته مهم دیگر این است که خودتان سمپاشی منزل را انجام ندهید و حتما از شرکت‌های معتبر در این زمینه بهره ببرید. اگر به هر دلیلی نتوانستید از شرکت‌های سمپاشی استفاده کنید، توصیه‌های ایمنی را جدی بگیرید و از دستکش، عینک، ماسک فیلتردار، لباس مناسب و … استفاده کنید.

در شرکت سمپاشی در زعفرانیه تهران با افراد با تجربه و سرشناش عمل سمپاشی به بهترین شکل ممکن در منزل شما انجام می شود . سم های انتخابی در این شرکت ها برای بدن کمترین ضرر را دارنداما برای حشرات و موجودات بسیار خطرناک هستند؛این شرکت ها به صورت تضمینی سمپاشی را انجام می دهند و به طور دوره ای شما را از  شر تمامی حشرات و موجودات موذی نجات می دهند. شرکت پادسم در کوتاه ترین زمان و بهترین روش ها و سم ها به پاکسازی منزلتان می پردازند.

اقدامات لازم پس از سم پاشی در زعفرانیه تهران:

پس از انجام سم پاشی در زعفرانیه تهران یکسری نکات وجود دارد که با رعایت آنها می نوانید بهترین نتیجه را از سم پاشی منزل یا محل کار خود بگیرید؛این نکات عبارتند از:

لباس های خود را با استفاده از سرکه و آب بشویید.

 1.  حداقل 24 ساعت پس از سم پاشی منزل از تمیز کردن آن خودداری کنید.
 2.  به مدتی کودکان، افراد مسن، حیوانات و گل ها را وارد خانه نکنید.
 3.  ظروف را به طور کامل با مواد ضد عفونی کننده شستشو دهید.
 4.  خوراکی ها و مواد غذایی را بررسی کنید و آن هایی که ممکن است به سم آلوده شده باشند را دور بریزید.
 5. حشرات مرده را جمع آوری کنید.
 6.  از سمپاشی مجدد خودداری کنید.

شرکت معتبر در زمینه سم پاشی در زعفرانیه تهران:

شرکت پادسم با تجربه بیش از چند دهه در زمینه سمپاشی و ضدعفونی خانه ها، دفاتر، رستوران ها و … در تهران و اطراف آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. سمپاشی خانه به شما کمک می کند تا از حشرات موذی که بیماری های مختلف را منتقل می کنند، رهایی یابید و سلامتی خود و خانواده خود را حفظ کنید. از طریق سمپاشی خانه می توانید از مزاحمت حشرات موذی خلاص شوید و آرامش و آسایش را به خانه خود بازگردانید. حشرات موذی می توانند به وسایل خانه شما آسیب برسانند. سمپاشی خانه به شما کمک می کند تا از این خسارات جلوگیری کنید.

مقالات تخصصی