سم پاشی در ولنجک تهران

محتوای جدول

همانطور که آشکار است،سم پاشی در ولنجک تهران به استفاده از موادی گفته می‌شود که با پاشیده شدن روی لباس، سطوح خانه، درزهای دیوار، فاضلاب و آشپزخانه، حشرات را به کشتن می‌رساند. سموم دارای انواع مختلفی هستند و به دو شکل مایع و جامد موجود هستند. استفاده از کدام یک از سموم در کجاها و برای چه حشراتی باید صورت گیرد، بستگی به نظر کارشناسان دارد.

شرکت پادسم با ده سال سابقه در زمینه دفع حشرات خانگی و صنعتی در تهران، با کارشناسان متخصص و کاربلد و با بهره‌گیری از سموم مجاز و بهداشتی، با یک روش نوین سمپاشی خانه‌ها و اماکن صنعتی را انجام می‌دهد.

تفاوت ما با سایر شرکت‌های سم‌پاشی در داشتن گارانتی و ضمانت کتبی است. ما به شما تضمین می‌کنیم که پس از انجام سم‌پاشی در منزل و رعایت تمام مواردی که ذکر شده است، هیچ نوع حشره‌ای را مشاهده نخواهید کرد.

سم پاشی در ولنجک تهران چگونه انجام می شود؟

سمپاشی منازل با خطرات زیادی همراه است. به همین دلیل، افرادی که برای سمپاشی به منازل می‌روند، باید لباس مخصوصی که تمام بدن را پوشانده باشد، بپوشند. دستکش‌های پلاستیکی ضخیم، چکمه‌های محکم و بلند، عینک مخصوص با کناره‌های بسته و ماسک از تجهیزات مورد نیاز برای سمپاشی هستند.

 • برای انجام سمپاشی در ولنجک تهران، نیاز به حداقل یک مرحله تا دو مرحله است.
 • مدت زمان تقریبی سمپاشی معمولاً بین 20 تا 40 دقیقه است.
 • همچنین، برای ایمنی، نیاز به تخلیه افراد از منزل برای 12 تا 24 ساعت خواهد بود.
 • در هنگام سمپاشی منزل، باید تمام درب و پنجره‌ها بسته شده و روی وسایل و مواد غذایی پوشانده شوند. اگر آب یا مواد غذایی آلوده شدند، باید آنها را دور بریزید.

تمامی ساختمان‌ها توسط تیم متخصص شرکت پادسم با استفاده از سموم مجاز و بهداشتی و با روشی نوین برای سمپاشی، تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

برای خواندن نکات سم پاشی در زعفرانیه تهران کلیک کنید.

انواع مختلف سم پاشی در ولنجک تهران:

سم پاشی منزل به تناسب نوع حشرات مختلف متفاوت است. همچنین، بسته به محل و مکان، نوع سم پاشی نیز متفاوت خواهد بود.

سم پاشی موریانه، سوسک ریز (آلمانی) و سوسک درشت (آمریکایی) توسط تیم کارشناسان پادسم به صورت تخصصی انجام می‌شود؛ انواع سم پاشی بر اساس نوع حشرات متفاوت است،در ادامه به برخی از انواع سم پاشی در ولنجک تهران میپردازیم:

سم پاشی ساس در ولنجک تهران:

قبل از اینکه به سم پاشی ساس بپردازیم بایستی بدانیم ساس چیست و چه معضلاتی برای ما ایجاد می کند؟

ساس چیست؟

ساس‌ها از خانواده حشرات هستند و مانند سایر موجودات هم نوعشان رشدی بسیار سریع در محیط‌های آلوده دارند. این موجودات بدنی صاف و به اندازه یک دانه سیب داشته و نمی‌توانند پرواز کنند. ساس‌ها معمولا در میان کالای خواب و داخل درزهای اشیاء چوبی رشد پیدا می‌کنند و از خون موجودات زنده و گرم (مثل انسان) تغذیه می‌کنند. متاسفانه ساس حشره‌ای بسیار خوش مسافرت است! یعنی به راحتی از مکانی به مکان دیگر منتقل می‌شود. از این رو علاوه بر خانه‌های کثیف، در تمیزترین ساختمان‌ها نیز پیدا می‌شوند، چرا که ممکن است به وسیله یک شیء آلوده به آنجا منتقل شده باشند.

نشانه های وجود ساس در خانه:

قبل از اقدام به از بین بردن ساس ها، باید اطمینان حاصل کنید که آنها در خانه و محل خوابتان حضور دارند. برای این منظور، کافی است به محض مشاهده چند علامت مشخص مانند خارش پوست و قرمز شدن پوست پس از بیدار شدن، به وجود ساس در منزلتان حساس شوید.

 • خارش پوست و قرمز شدن پوست پس از بیداری: اگر از خواب بیدار شدید و متوجه شدید که پوستتان قرمز شده و خارش دارد، ممکن است با ساس‌ها مواجه شده باشید. این نوع خارش و قرمزی معمولا ناشی از حضور هر نوع حشره‌ای می‌تواند باشد. برای تشخیص اینکه آیا ساس‌ها منشأ این مشکل هستند یا حشرات دیگری کم خطر، کافی است که به سرعت لامپ اتاق را روشن کرده و محل خوابتان را بررسی کنید. اگر گزیدگی ناشی از فعالیت ساس‌ها باشد، به راحتی می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.
 • وجود لکه های قهوه ای روی رختخواب:اگر شما لکه های قهوه ای نسبتا بزرگی را روی پتو، ملحفه و یا روبالشتی خود مشاهده کردید، باید به سرعت به دنبال راه حل مناسب باشید. زیرا این لکه های قهوه ای به دلیل ادرار یا مدفوع ساس به وجود آمده اند و به خورد کالای خواب رفته اند.
 • دیدن ضایعات پوستی:ساس از خون انسان تغذیه می کند و به همین دلیل پوست را نیش می زند. اگر متوجه شدید که روی کالای خوابتان ضایعات پوستی بیضی شکل و قهوه ای رنگ از بدنتان وجود دارد، حتما به وجود ساس در منزل شک کنید.

روش سم پاشی ساس در ولنجک تهران:

حذف ساس‌ها از خانه کار آسانی نیست. بسیاری از افراد به این کار علاقه‌ای ندارند یا نمی‌توانند به درستی انجام دهند. ممکن است حجم و شدت تکثیر ساس‌ها به حدی باشد که هیچ یک از روش‌های بالا جواب ندهد و شما مجبور شوید به متخصص سم پاشی در ولنجک تهران مراجعه کنید. اما این متخصصین از چه ترفندها و وسایلی استفاده می‌کنند که به راحتی تمام ساس‌ها را نابود کنند؟

باید ذکر شود که این افراد در ابتدا تلاش می‌کنند که از روش‌های طبیعی و سبک‌تر برای دفع ساس استفاده کنند. اگر این روش‌ها جواب ندهند، آنها به سم‌های مخصوص می‌روند و کار خود را انجام می‌دهند. برخی از این سم‌های مخصوص شامل:

 • پیرترین (pyrethrins) و پیرتروئید (pyrethroids)؛ مرسوم ترین سم ها برای مقابله با ساس
 • کاربامات (Carbamates)
 • پیرول
 • سیلیکات؛ این حشره کش خاک دیاتومه دارد

متخصصان آفت کشی با استفاده از یکی از سموم قوی (در صورتی که روش های خانگی معمول جواب ندهند) به راحتی قادر خواهند بود تا هر نوع ساسی را از بین ببرند. بنابراین، اگر می خواهید ساس های خانه یا محل کارتان را به طور کامل نابود کنید، حتما از خدمات سمپاشی در ولنجک تهران شرکت پادسم استفاده کنید برای این کار کافیست یا یکی از شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

مقالات تخصصی